baner-odblaskowa

W listopadzie społeczność naszej szkoły oraz przedszkolaki po raz drugi wzięły udział w XVII edycji akcji „Szlachetna paczka”. Dwa tygodnie intensywnych przygotowań, zbierania funduszy, kompletowania kolejnych paczek i robienia zakupów zakończyły się sukcesem.

Dzieci prócz pieniędzy przyniosły również artykuły szkolne i żywność. Uczniowie gimnazjum zaangażowali się w przygotowanie ozdobnych pudełek i pakowanie prezentów. Do akcji dołączyli się sponsorzy, tj. firma Lavard, Wojas, gabinet dentystyczny Rzepeccy z Nowego Targu. Firma Wojas ufundowała opał eko-groszek o wartości 3000 zł, firma Lavard ufundowała odzież i obuwie, gabinet dentystyczny zaopatrzył rodzinę w odkurzacz i żelazko. Pracownicy gabinetu podarowali pościel, artykuły szkolne i chemiczne oraz słodycze. W akcję włączyli się również nauczyciele naszej szkoły składając wolne datki. Łączna wartość paczki wyniosła około 8000 zł z czego nasza szkoła uzbierała 1350 zł.

Finał szlachetnej paczki odbył się 10 grudnia. Potrzebująca rodzica otrzymała ogromne wsparcie i pomoc, za które składa wyrazy podziękowania.