baner-odblaskowa

KONKURSY w Gimnazjum  w roku szkolnym 2017/2018

l.p

Nazwa konkursu

szczebel

Miejsce

opiekun

1.

XXIV Festiwal Papieski w Biaym Dunajcu

powiatowy

1 miejsce ? Konrad Starama -  kl. 3

Renata Zieliska

2.

Konkurs recytatorski im. Stanisawa Ndzy Kubica

W Kocielisku

1 miejsce ? Konrad Strama- kl. 3 G

Renata Zieliska

3.

OGLNOPOLSKI KONKURS ?Korona Maryi? - Czstochowa

oglnopolski

Zakwalifikowanie do etapu oglnopolskiego ? fina w grudniu

Kinga Maryniarczyk, Anna Konopka ? kl. 3

Renata Zieliska

4.

III Rajd Bolesawa Wojciecha  Duszy Szaroty

powiatowy

3 miejsce druyny w skadzie: Anna Konopka, Anna Hyrczyk, Konrad Starama

Tadeusz a

Edyta Palarczyk

5.

Twrczo Modych Poetw w Czerwiennem - Poetyckie Katarzynki

midzyszkolny

Jakub Baran

Konrad Strama

Joanna Rocha

Renata Zieliska

6.

Konkurs kuratoryjny z biologii

szkolny

Do etapu rejonowego zakwalifikowaa si Kinga Maryniarczyk ? kl. 3

Edyta Palarczyk

7.

Konkurs kuratoryjny z jzyka angielskiego

szkolny

Do etapu rejonowego zakwalifikowa si Kacper Rafacz ? kl. 2

Paulina Plewa - Czaja

KONKURSY w Szkole Podstawowej  w roku szkolnym 2017/2018

l.p

Nazwa konkursu

szczebel

Miejsce

opiekun

1.

XXIV Festiwal Papieski w Biaym Dunajcu

powiatowy

Konkurs recytatorski

Katarzyna Gubaa ? 3 miejsce ? kl. 1

Jessica Strama -

Marcin Groski ? 3 miejsce ? kl. 7

Zesp Unisono ? 3 miejsce

Alina Baran

Anna Chowaniec

Joanna Rocha

Elbieta Weglarczyk

Pawe Kowalcze

2.

VI Oglnopolski Konkurs Plastyczny pod hasem: Jan Pawe II - ?Totus Tuus? w Podszklu

Konkurs wiedzy

oglnopolski

Udzia

Wiktoria Ciagwa- kl. 3 a ? wyrnienie

Jessica Strama ? kl. 3 b

Krzysztog Galica ? kl. 7

Agnieszka Hyzy ? Joniak

Elbieta Weglarczyk

Joanna Rocha

3.

Konkurs recytatorski im. Stanisawa Ndzy Kubica

W Kocielisku

3 miejsce ? Krzysztof Mucha ? Oddzial Przedszkolny

3 miejsce: Oliwia Obrochta ? kl. 5

Wyrnienie: Filip Wsolak ? kl. 1,

Milena Maecka ? kl. 2 

Renata Zieliska

Teresa Murzydo

Alina Baran

Anna Chowaniec

4.

Konkurs plastyczny ?Bezpieczestwo w ruchu drogowym? w ramach  VIII edycji akcji ?Odblaskowa  Szkoa?.

1 miejsce ? Jessica Strama ? kl. 3 b

2 miejsce: Krzysztof Wilczek, Micha Mulica- Oddzia Przedszkolny

3 miejsce: Ewa wrbel ? kl. 3, Milena Maecka ? kl. 2

Wyrnienia: Kamila Kula ? Oddzia Przedszkolny, Maksymilian Ligas ? kl. 1

Wojciech Krupa ? kl. 2

Klasy 4 - 7

2 miejsce- Marzena Bukowska ? kl. 5

3 miejsce ? Jan

Bukowski ? kl. 3 b

Teresa Murzydo

Renata Zieliska

Anna Chowaniec

Agnieszka Hyy ? Joniak

Elbieta Wglarczyk

Alina Baran

5.

Szkolny konkurs ?Bezpieczestwo w ruchu drogowym?

szkolny

1 miejsce: Marcin Groski ? kl. 7

2 miejsce: Weronika Gubaa ? kl. 7 , Magorzata Ligas ? kl. 6, Krzysztof Galica ? kl. 6

3 miejsce: Andrzej Jarosz ? kl 6

Wyrnienie: Edyta Bukowska

Iwona Kram

6.

Konkurs plastyczny ?Niepodlego? Nowy Targ

powiatowy

Nagrody: Andrzej Jarosz ? kl. 6, Wiktoria Ciagwa ? kl 3 a, Mateusz Suchecki ? kl. 4

Wyrnienia: Milena Maecka ? kl. 2, Sylwia Suchecka ? kl. 3 a, Micha Mulica ? kl. 2

Maria Mroek

7.

XIII Przegld Pieni Patriotycznej

W Lubniu

oglnopolski

Przedszkole

Zesp Unisono ( klasy 1 ? 3)

Teresa Murzydo

Anna Chowaniec

Alina Baran

8.

OGLNOPOLSKI KONKURS ?Korona Maryi? - Czstochowa

oglnopolski

Zakwalifikowanie do etapu oglnopolskiego ? fina w grudniu

Natalia Rabiaska  - kl. 7

Joanna Rocha

9.

Szkolny konkurs ?Najpiekniejsza rzeba z ziemniaka?

szkolny

Klasy 0 ? 1

1 miejsce: Arkadiusz Bednar ? kl. 2

2 miejsce: Milena Maecka ? kl. 2

3 miejsce: Kamila Kula ? oddzia przedszkolny

Klasy 4 ? 7

1 miejsce: Filip Kula ? kl. 5, Kacper Joniak ? kl. 5

3 miejsce: Patryk Gubaa ? kl. 5

Wyrnienia: Gabriela Garaj ? kl. 5, Micha Gubaa ? kl. 4, Kinga Bieda ? kl. 5

Renata Zieliska

10.

Szkolny konkurs ?Ziemniak rekordzista?

szkolny

Klasy 0 ? 3

1 miejsce - Kamil Szwajnos ? kl. 3 a

2 miejsce- Kamil owicki ? kl 3 b

3 miejsce ? Klemens Zubek ? Oddzia Przedszkolny

Klasy 4 ? 7

1 miejsce: Olga Sowakiewicz ? kl. 4

2 miejsce: Zuzanna Rzadkosz ? kl. 4

3 miejsce ? Karolina Baran ? kl. 7

Renata Zieliska

9.

Festiwal Pieni Patriotycznej i onierskiej im. Feliksa Gwida w Odrowu Podhalaskim

powiatowy

1 miejsce ? Przedszkole

3 miejsce ? Zesp ?Unisono?

Paulina Bajorek, Teresa Murzydo

10.

Twrczo Modych Poetw w Czerwiennem - Poetyckie Katarzynki

midzyszkolny

Karolina Baran

Joanna Rocha

KONKURSY w Przedszkolu w roku szkolnym 2017/2018

XIII Przegld Pieni Patriotycznej

?Ciebie Polsko w sercu nosz? w Lubniu

oglnopolski

Udzia - Przedszkole

Teresa Murzydo

Anna Chowaniec

Alina Baran

Festiwal Pieni Patriotycznej i onierskiej im. Feliksa Gwida w Odrowu Podhalaskim

powiatowy

1 miejsce - przedszkole

Pauliana Bajorek

Teresa Murzydo