baner-odblaskowa

Wyniki

I miejsca ? ?gos wsplny Komisji?

Numer raca

Imi i nazwisko, klasa, lat

szkoa

8

Zuzia Gb, lat 4

Stare Bystre

37

Kamil i Aneta Moczarna, kl. V, IV

Rogonik

25

Milena Lenart, lat 3

Stare Bystre

36

Stanisaw Chlebek, kl. IV

Stare Bystre

27

Julia Kwak, kl. III

Rogonik

2

Nicol Paluch, kl. III

Rogonik

21

Andrzej i Bronisaw Ligas, kl. V, IV

Rogonik

I miejsca ? ?gos pojedynczy Komisji?

16

Alan Brzeniak, kl. 0

Rogonik

7

Zosia Paka, kl. IV

Rogonik

3

Martyna Bobek, kl. I

Rogonik

32

Maja Uryga, kl. 0

Stare Bystre

18

Kamil i Wiktoria Cigwa,

Stare Bystre

6

Maria Paka, lat 4

Stare Bystre

43

Klemens Zubek, lat 6

Stare Bystre

1

Tomek Kwak, kl. III

Rogonik

II miejsca ? ?gos wsplny Komisji?

Numer raca

Imi i nazwisko, klasa, lat

szkoa

15

Marcin i Maciej Tylka, kl. VI, IV

Rogonik

29

Joanna Kucharska, kl. IIIb

Stare Bystre

II miejsca ? ?gos pojedynczy Komisji?

5

Weronika, Paulina Moczarna, kl. 0, lat 3,5

Rogonik

14

Joanna Ligas, kl. I

Stare Bystre

17

Ja i Zuzia Tylka, kl.I

Rogonik/ Stare Bystre

19

Maciej Bzdyk, kl. IV

Stare Bystre

26

Zuzanna Uryga, kl. IIIb

Stare Bystre

28

Kamila Szuba, kl. V

Rogonik

34

Magdalena Czaja, kl. III

Rogonik

35

Patryk Gubaa, kl. V

Stare Bystre

38

Wiktoria Bieniek, kl. IV

Rogonik

22

Milena Maecka, kl. II

Stare Bystre

10

Micha Gubaa, kl. IV

Stare Bystre

41

Krystian Panek, 5 lat

Stare Bystre

31

Jakub Bukowski, kl. IV

Rogonik

4

Piotr Bobek, kl. 0

Stare Bystre

13

Krystian Ligas, kl.V

Stare Bystre

11

Kasia Gubaa, kl. I

Stare Bystre

 

III miejsca

Numer raca

Imi i nazwisko, klasa, lat

szkoa

9

Artur Zieliski, lat 3

Stare Bystre

12

Aleksandra Borowicz, lat 3

Stare Bystre

20

Nadia Siepak, lat 3

Stare Bystre

23

Kacper Guka, kl. III b

Stare Bystre

24

Piotr Gawron, kl. II

Stare Bystre

30

Sebastian Skupie, lat 5

Stare Bystre

33

Ewa i ucja Wrbel, kl. IIIa, lat 5

Stare Bystre

39

Paulina Fatla, lat 5

Stare Bystre

40

Jakub Guka, lat 4

Stare Bystre

42

Zosia Sroka, lat 4

Stare Bystre

44

Jakub Kalisz, lat 4

Stare Bystre

45

Julia Babik, lat 4

Stare Bystre

47

Magdalena i Piotr Groski,

Stare Bystre

49

Oliwia cisowicz, lat 4

Stare Bystre

50

Hubert Semik, lat 4

Stare Bystre

51

Wiktoria Olszewska, kl. 0

Stare Bystre

52

Marta Mroszczak, lat 4

Stare Bystre

53

Jan Bartoszek, lat 4

Stare Bystre

55

Wiktoria Liszka, lat 5

Stare Bystre

Prace poza konkursem ? prace zbiorowe

46

Grupa - klasa III b

Stare Bystre

48

Grupa 4-latkw

Stare Bystre

54

Grupa 4-latkw, oddzia I

Stare Bystre