baner-odblaskowa

Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2017/2018 zarwno dla przedszkola, szkoy podstawowej i gimnazjum odbdzie si 4 wrzenia msz wit o godzinie smej w kociele parafialnym w Rogoniku.

Po zakoczeniu Eucharystii uczniowie wraz z nauczycielami udadz si do budynku szkoy gdzie wezm udzia w akademii na rozpoczcie nowego roku szkolnego oraz upamitniajcej 78 rocznice wybuchu II wojny wiatowej. Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami przejd do klas, gdzie zostan zapoznani z obowizujcym planem lekcji.

UWAGA !!

Rok przedszkolny dla przedszkola i oddziau przedszkolnego rozpoczyna si ju w pitek.

Zapraszamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w zajciach.

Dowz bdzie zorganizowany zgodnie z ustalonym harmonogramem zamieszczonym poniej.

ROZKAD JAZDY (BUS Nr. 1) OBOWIZUJE  od 01.09.2017r

Przystanek

I TRASA

Nazwisko i imi

Godz. odjazdu rano

Godz. odjazdu po poudniu

SKRZYPNE ? SZKOA

  1. Migiel Izabela
  2. Migiel Zuzanna
  3. Piszczr Sebastian

6:55

15:40-15:42

SKRZYPNE ? ?SOTYS?

  1. Migiel Ewelina
  2. Migiel Filip
  3. Mucha Jan
  4. Mucha Krzysztof
  5. Blacha Filip

6:57

15:40

SKRZYPNE ? ul. Wierchowa

  1. Mroszczak Marta
  2. Poprawski Oskar
  3. Zieliski Dawid
  4. Zieliska Zuzanna
  5. Semik Hubert
  6. Kiernia Emilia (koo sklepu mieszkaj)

7:00

15:35

BASKA NINA-SKLEP (Pitonwka)

  1. Gsior Micha
  2. Gil Klaudia
  3. Moczarna Weronika
  4. Moczarny Kamil
  5. Ogrodna Joanna
  6. Ogrodny Wojciech
  7. Suchecka Sylwia
  8. Uryga  Maja
  9. Uryga Zuzanna
  10. Winiewski Brayan

7:03

15:32

BASKA NINA -  ?KANTORWKA?

  1. Papie Julia
  2. Topr Sylwia
  3. Staszel Martyna

7:07

15:30

BASKA NINA ? Topory 81 

  1. Maksymilian Frycie
  2. Aleksander Frycie

BASKA NINA??RONDO?

  1. Gzik Roksana
  2. ukaszczyk Krzysztof
  3. acek Oliwier
  4. acek Gabriela
  5. Paluch Julia
  6. Zubek Klemens
  7. Gsienica Klemens
  8. Hyrczyk Nadia
  9. Wilkus Baej
  10. Wyroba Nikola
  11. Zubek Zuzanna
  12. Szaflarski Andrzej

7.10

15.15-15.25

BASKA ??RODEK?

  1. Dawid Janik
  2. Wrzosek Jan
  3. Ciewiera Maksymilian

7:12

15:23

BASKA ??PALENICE?

7:17

15:20

II  TRASA

MARUSZYNA - UL. ZA OR

  1. Bieda Adrian
  2. Bieda Kinga
  3. Bobak Adrian
  4. Maecka Milena
  5. Manica Julia
  6. Mynarczyk Jan
  7. Mynarczyk Ksawery

7:40

14:50

MARUSZYNA ? UL JANA PAWA II

  1. Zajc Hanna
  2. Zajc Micha

7:43

14:48

MARUSZYNA - ZA  KOCIOEM

  1. StramaJessica
  2. Strama Mikoaj

7:45

14:45

MARUSZYNA GANCARZE ? SKLEP

  1. Palenik Klaudia
  2. Palenik Wiktoria
  3. Palenik Zuzanna
  4. Ppek Antoni
  5. Ppek Barbara
  6. Szczerba Tomasz
  7. Zajc Damian
  8. Zajc Klaudia
  9. Zwijacz-Kozica Amelia
  10. Zwijacz-Kozica Kaja

7:47

14:43

MARUSZYNA ? UBOJNIA

  1. GroskiMateusz
  2. GroskiMarcin
  3. Groski Adrian

7:50

14:40

MARUSZYNA ? UBOJNIA

  1. Gawron Piotr

7:52

14.38

STARE BYSTRE ? SZKOA

14.30

Telefony: Opiekunka ?Lucyna Zajc , tel. kom. 793 008 612;    Kierowca:Stanisaw Kalata ? 600 372 738

 ROZKAD JAZDY (BUS Nr. 2) OBOWIZUJE od 01.09.2017r

 

Przystanek

Nazwisko i imi

Godz. odjazdu rano

Godz. odjazdu po poudniu

MARUSZYNA -LUDZMIERSKA

  1. Bartoszek Marcelina
  2. Bylina Wiktoria

7:00

15:20-15:25

MARUSZYNA ?LUDZMIERSKA II

  1. Skocze Zofia

7:02

15:21-15:25

MARUSZYNA - UL. KOSY, POD ZA OR

  1. Bukowski Jan
  2. Bury Jakub
  3. Obrochta Hubert
  4. Obrochta Oliwia
  5. Suchecki Kacper
  6. Suchecki Mateusz
  7. Suchecka Aleksandra

7:05

15:27-15;30

MARUSZYNA ? UL. JANA PAWA II

  1. Bartoszek Jan

7:08

15;17

MARUSZYNA- SKLEP ?UANA?

  1. Gsienica-Makowska Aleksandra
  2. Cudzich Marzena
  3. Cudzich Micha
  4. Mka Justyna
  5. Mrowca Jan
  6. Strama Agnieszka
  7. Strama Monika

7:15

15:15

MARUSZYNA ? SKREX

  1. Pavlik Daniel
  2. Pavlik Michael

7:20

15:10

MARUSZYNA- O BYLINY 12 - SKLEP

  1. Bednarska Liliana
  2. Borowicz Aleksandra
  3. Groska Magdalena
  4. Groski Piotr
  5. Groska Katarzyna
  6. Janik Kacper
  7. Kucharska Joanna
  8. Joniak Kacper

7:23

15;13

SZAFLARY ORODEK ZDROWIA  Br ul. Kocielna 10 

  1. Wilczek Krzysztof

7:30

15:05

ZASKALE - KOCIӣ

  1. Radosaw  Strama
  2. Filip Strama
  3. Szymon Strama

7:40

15:04

ZASKALE-REMIZA

  1. Filip Lewoniec
  2. Maria Mucha
  3. Wrbel Ewa
  4. Wrbel ucja

7:42

15:04

LUDZMIERZ

  1. Magdalena Mucha
  2. Aleksandra Rutkowska
  3. Jakub Krajewski

7:47

15:03

ROGONIK - WIE

  1. Ciagwa Kamil
  2. Nowak Anna
  3. Nowak Dominik
  4. Nowak Piotr

7:52

15;00

ROGONIK - TAPICERZ

  1. Sabura Marcelina

7:55

14:58

ROGONIK

  1. cisowicz Oliwia
  2. Babik Julia
  3. Fudala Zofia

7:53

14:59

ROGOZNIK -BIELA

  1. Borkowska Patrycja

7:57

14:55

ROGOZNIK ? STACJA

  1. Bienias Zuzanna
  2. owicki Adrian

7:58

14:54

STARE BYSTRE ZA TOREM - GRANICA

  1. Bukowska Bogusawa
  2. Guka Kacper
  3. Mulica Micha
  4. Piczra Anna
  5. Wida Jan

8:00

14:53

STARE BYSTRE - TOKARKI

  1. Bobek Pawe
  2. Gubaa Katarzyna
  3. Gubaa Weronika
  4. Gubaa Micha
  5. Gubaa Patryk
  6. Paka Maria
  7. Mazurkiewicz Wiktoria

8:02

14:50

Telefony: Opiekunka -Magorzata Paka tel. kom. 787 375 579;     Kierowca: Ryszard Siarka? 609 377 007