baner-odblaskowa

Tegoroczna akcja  Fundacji na rzecz osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty ma na celu pomoc 17-letniej Oliwii Kielusiak, która pomimo przepukliny oponowo-rdzeniowej i niedowładu kończyn dolnych jest aktyną i wzorową uczennicą z pasjami. Z uwagi na jej stan zdrowia fizycznego niezbędne jest zapewnienie jej systematycznej rehabilitacji wspomagającej dalszy rozwój i sprawność. Pasją Oliwii są sporty i taniec. Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny tj. aktywny sportowy wózek inwalidzki oprócz rehabilitacji ułatwi Oliwii realizację jej pasji poprzez udział w kursach tańca i zawodach sportowych. Nasza Szkoła Podstawowa zebrała na ten cel osiemdziesiąt siedem złotych, które zostały wpłacone na konto tej fundacji. Wszystkim  darczyńcom, którzy zakupując cegiełkę wsparli Oliwię w spełnianiu marzeń o uprawianiu sportu dziękuję.

 

Okres Adwentowy to czas szczególny, w którym otwieramy nasze serca na potrzeby innych. Nasza społeczność włączyła się w kolejną akację charytatywną, której celem było przygotowanie paczki oraz zbiórka pieniędzy dla dzieci z oddziału onkologii i hematologii Szpitala w Krakowie – Prokocimiu.

Więcej…

 

W listopadzie społeczność naszej szkoły oraz przedszkolaki po raz drugi wzięły udział w XVII edycji akcji „Szlachetna paczka”. Dwa tygodnie intensywnych przygotowań, zbierania funduszy, kompletowania kolejnych paczek i robienia zakupów zakończyły się sukcesem.

Więcej…

 


zobacz link --->> GóralInfo


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 3 z 76