baner-odblaskowa

Dnia 4 grudnia 2017 roku uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej wraz z wychowawczyniami i rodzicami wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Niepołomic i Bębła.

W Niepołomicach zwiedziliśmy gotycki Zamek Królewski z połowy XIV wieku, który nazywany jest „drugim Wawelem” i wybudowany został na rozkaz króla Kazimierza Wielkiego. Przez wieki zamek był rezydencją królów polskich. Obecnie otwarty jest dla gości i turystów. Muzeum ma pod opieką bogate zbiory, które udostępnia zwiedzającym. Szeroki wachlarz tematyczny eksponatów gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie: miłośnicy historii, sztuki, architektury, ludowego rękodzielnictwa i przyrody.

Więcej…

 

KONKURSY w Gimnazjum  w roku szkolnym 2017/2018

Więcej…

 

?Na kadym kroku walczy bdziemy o to, aby Polska ? Polsk bya! Aby w Polsce ? po polsku si mylao?

kard. Stefan Wyszyski

Więcej…

 

Dnia 23 listopada 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy kolejny „Dzień Praw Dziecka”. Pomysł organizacji tego dnia podjęły Pani Marta Fit- nauczycielka wiedzy o społeczeństwie i geografii oraz Pani Elżbiety Węglarczyk, która wspólnie z uczniami koła teatralnego przygotowała inscenizację ilustrującą baśniowe sytuacje, w których prawa dziecka były pogwałcone.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 6 z 76